Magyar Gyógypedagógusok Egyesülete


1071 Budapest, Damjanich u. 41-43.

 

 
 
 


Tavaszi Konferencia névsor - 2015.

 

 A szürke fejlécekre kattintva abc sorrendbe rendezhetik az oszlopok tartalmát.
  Ki lehet választani azt is, hogy egy oldal hány sort mutasson (50/100/150/200).

 

 

Első Utolsó

Név Intézmény Ir.sz. Város
Fancsik Judit Kópévár Óvoda 1078 Budapest
Páváné Kurnik Zsuzsanna Éltes Mátyás EGYMI 7633 Pécs
Lehmann Márta Éltes Mátyás EGYMI 7633 Pécs
Nagy Ferenc FESZGYI (Ferencvárosi) Gyermekjóléti Központ 1091 Budapest
Makrancziné Jarabek Erika Éltes Mátyás Általános Iskola 4300 Nyírbátor
Szilágyi Zoltánné Éltes Mátyás Általános Iskola 4300 Nyírbátor
Bartyik Mihályné Arany EGYMI Ezredéves Iskolája 8000 Székesfehérvár
Szépné Reményi Annamária Arany EGYMI Ezredéves Iskolája 8000 Székesfehérvár
Bognár Zoltánné Arany EGYMI Ezredéves Iskolája 8000 Székesfehérvár
Majorné Marton Krisztina Arany EGYMI Ezredéves Iskolája 8000 Székesfehérvár
Kádárné Monori Éva Cházár András EGYMI Bárczi Gusztáv
Tagintézmény
2000 Szentendre
Szabján Ferencné Tolna Megyei EGYMI Berkes János Ált. Iskola,
Speciális Szakiskola és Kollégiuma
7173 Zomba-Paradicsompuszta
Tóthné Schiebelhut Lívia Meixner Ildikó EGYMI 7700 Mohács
Farkas Judit Meixner Ildikó EGYMI 7700 Mohács
Schaffer István Kiskőrösi EGYMI Integrált Óvoda, Ált. Iskola,
Készségfejlesztő Speciális Szakiskola
6200 Kiskőrös
Vighné Károlyi Katalin Kádas György Óvoda, Általános Iskola,
Szakiskola, EGYMI és Kollégium
5310 Kisújszállás
Dőriné Juhász Zsuzsanna Hallássérültek Tanintézete 1147 Budapest
Venterné Balogh Angelika Józsefvárosi EGYMI és Általános Iskola 1084 Budapest
Domjánné Éder Marietta RUM-Kastély EGYMI 9766 Rum
Szenczi Krisztina RUM-Kastély EGYMI 9766 Rum
Wohlráb Sarolta XVIII. Kerületi SOFI 1181 Budapest
Batári Géza XVIII. Kerületi SOFI 1181 Budapest
Ekkert Zsuzsanna Vakok Óvodája, Általános Iskolája, Speciális
Szakiskolája, EGYMI, Kollégiuma és
Gyermekotthona
1146 Budapest
Kovács Anna Barbara Vakok Óvodája, Általános Iskolája, Speciális
Szakiskolája, EGYMI, Kollégiuma és
Gyermekotthona
1146 Budapest
Kerekes Marianna Hallássérültek Tanintézete 1147 Budapest
Megyesi Istvánné Kozmutza Flóra Óvoda, Ált. Iskola, Szakiskola,
Diákotthon és Gyermekotthon
6800 Hódmezővásárhely
Némethné Varga Ibolya Kőbányai Komplex Óvoda, Általános Iskola,
Készségfejlesztő Speciális Szakiskola
1107 Budapest
dr. Hollóné Ruska Zsuzsanna Kecskeméti EGYMI és Gyermekotthon 6000 Kecskemét
Páldeák Szilvia Kecskeméti EGYMI és Gyermekotthon 6000 Kecskemét
Zvekanov Szilvia Kecskeméti EGYMI és Gyermekotthon 6000 Kecskemét
Magyar Gabriella Kozmutza Flóra EGYMI 1223 Budapest
Hajnal Ferenc Liget Úti Ált. Iskola, Spec. Szakiskola és EGYMI 5000 Szolnok
Hajnal Ferencné Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Révay György
Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, EGYMI,
Kollégium és Gyermekotthon
5461 Tiszaföldvár-Homok
Györeiné Boross Csilla Újbudai Montágh Imre Ált. Iskola, Óvoda,
Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola és
Készségfejlesztő Speciális Szakiskola
1119 Budapest
Reiger Andrea Radó Tibor Ált. Iskola és Gyógypedagógiai
Módszertani Intézmény
9028 Győr
Orbánné Molnár Anikó Pápay Ágoston Ált. Iskola Készségfejlesztő
Speciális Szakiskola és Kollégium
2462 Martonvásár
Naszály Hedvig Pápay Ágoston Ált. Iskola Készségfejlesztő
Speciális Szakiskola és Kollégium
2462 Martonvásár
Ragó Ferencné Pápay Ágoston Ált. Iskola Készségfejlesztő
Speciális Szakiskola és Kollégium
2462 Martonvásár
Soltész Szilvia Általános Iskola, Speciális Szakiskola,
Készségfejlesztő Speciális Szakiskola,
Diákotthon, Gyermekotthon és EGYMI
2230 Gyömrő
Márkusné Jancsó Ildikó Komárom-Esztergom Megyei Óvoda, Ált. Iskola,
Spec. Szakiskola, Kollégium és Gyermekotthon
2890 Tata
Számné Maurer Hajnalka Komárom-Esztergom Megyei Óvoda, Ált. Iskola,
Spec. Szakiskola, Kollégium és Gyermekotthon
2890 Tata
Borsfai László Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Intézmény
és Gyermekotthon
9023 Győr
Hattné Máté Margit Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Intézmény
és Gyermekotthon
9023 Győr
Kiss Elemér Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Intézmény
és Gyermekotthon
9023 Győr
Szabados Attila Mándy Iván Szakképző Iskola és Speciális
Szakiskola
1089 Budapest
Almásy-Hegedüs Andrea Fővárosi Ped. Szakszolgálat XIV. Kerületi
Tagintézménye
1147 Budapest
Kovács Hilda Egyenlő Esélyekért! Alapítvány 2141 Csömör
Bobál Róbertné Dalmady Győző Óvoda, Ált. Iskola és EGYMI 2750 Nagykőrös
Surányi Gáborné Fejér Megyei Gárdonyi Géza Általános Iskola
és Speciális Szakiskola
8060 Mór
Kéri Zoltánné Kossuth Zsuzsa EGYMI 7000 Sárbogárd
Tonka Lászlóné Száraznád Általános Iskola, Szakiskola,
Speciális Szakiskola és Fejlesztő
Nevelés-Oktatást Végző Iskola
1156 Budapest
Andorkó Nóra Könnyűipari Szakképző Iskola és Speciális
Szakiskola
4027 Debrecen
Huszár Henriett Szigetszentmiklósi EGYMI 2310 Szigetszentmiklós
Ammerné Nagymihály Emília Gennaro Verolino Ált. Iskola, Spec. Szakiskola,
Készségfejlesztő Szakiskola és Kollégium
1121 Budapest
Kaposiné Mészáros Ildikó Göllesz Viktor Általános Iskola, EGYMI 6100 Kiskunfélegyháza
Balázs Tünde Debreceni Bárczi Gusztáv EGYMI 4024 Debrecen
Sinka Zsoltné Debreceni Bárczi Gusztáv EGYMI 4024 Debrecen
Futó Ilona Éltes Mátyás Általános Iskola és Kollégium 1109 Budapest
Mátis Zsuzsa Fővárosi Ped. Szakszolgálat XIX. Kerületi
Tagintézménye
1196 Budapest
Varga Ágnes Illyés Gyuláné Óvoda, Általános Iskola,
Speciális Szakiskola
3184 Salgótarján
Dr. Kopp Miklósné Beszélj Velem Alapítványi EGYMI 1225 Budapest
Gintliné Orosz Csilla Benedek Elek EGYMI, Óvoda, Általános Iskola,
Speciális Szakiskola
1201 Budapest
Baráth Andrea Győri Speciális Szakiskola 9023 Győr
Mányokiné Brúnyai Zsuzsanna Göllesz Viktor ÓÁI ESZ és EGYMI 1162 Budapest
Varga Lászlóné Tolna Megyei EGYMI Göllesz Viktor Ált. Iskolája,
Speciális Szakiskolája és Kollégiuma
7095 Iregszemcse
Keresztúri Edit Tolna Megyei EGYMI Göllesz Viktor Ált. Iskolája,
Speciális Szakiskolája és Kollégiuma
7095 Iregszemcse
Pomoziné Tóth Anita Pilisi Gyermekotthon, Óvoda, Általános Iskola
és Előkészítő Szakiskola
2721 Pilis
Dr. Huszák Andrásné Pilisi Gyermekotthon, Óvoda, Általános Iskola
és Előkészítő Szakiskola
2721 Pilis
Haid Attila Újbudai Montágh Imre Ált. Iskola, Óvoda,
Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola és
Készségfejlesztő Speciális Szakiskola
1119 Budapest
Kuttorné Telek Judit Fővárosi Iskolaszanatórium Általános Iskola 1118 Budapest
Metzger Balázs FPSz. 3. számú Szakértői Bizottság 1077 Budapest
Hornyeczki Lászlóné Egri Szalaparti EGYMI és Kollégium 3300 Eger
Tóth Bálintné Hallássérültek Tanintézete 1147 Budapest
Barthel Betty ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar 1097 Budapest
Petényiné Bosko Györgyi Cházár András EGYMI Pivár Ignác
tagintézménye
2600 Vác
Várnainé Ress Magdolna Cházár András EGYMI Pivár Ignác
tagintézménye
2600 Vác
Kányási Hedvig BAZ Megyei Óvoda, Ált. Iskola, Spec. Szakiskola,
Kollégium és EGYMI
3578 Girincs
Juráriusné Nagy Marianna BAZ Megyei Óvoda, Ált. Iskola, Spec. Szakiskola,
Kollégium és EGYMI
3578 Girincs
Nagyné Gyombolai Éva Cházár András EGYMI Simon Antal
Tagintézménye
2600 Vác
Szanyi Tímea Cházár András EGYMI Simon Antal
Tagintézménye
2600 Vác
Lengyel Zoltán Dió Általános Iskola 1098 Budapest
Krémerné Szoboszlai Csilla Dió Általános Iskola 1098 Budapest
Vargáné Éder Etelka Éltes EGYMI 9200 Mosonmagyaróvár
Mikesi György Cházár András EGYMI 2600 Vác
Mosányi Emőke Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat 1077 Budapest
Indre Mónika Kőbányai Komplex Óvoda, Általános Iskola,
Készségfejlesztő Speciális Szakiskola
1107 Budapest
Szőllősiné Sipos Virág Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola,
Spec. Szakiskola, EGYMI és Kollégium
1142 Budapest
Sztaniszlavszky Márta Csalogány EGYMI 1034 Budapest
Husz Rózsa Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Révay György
Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, EGYMI,
Kollégium és Gyermekotthon
5461 Tiszaföldvár-Homok
Sum Ferenc Dr. Jósa István Általános Iskola 4325 Kisléta
Kovách Debóra Fővárosi Ped. Szakszolgálat IX. Kerületi
Tagintézménye
1092 Budapest
Barasitsné Varga Szilvia Soproni Kozmutza Flóra EGYMI, Ált. Iskola
és Speciális Szakiskola
9400 Sopron
Mácsadi Lászlóné Soproni Kozmutza Flóra EGYMI, Ált. Iskola
és Speciális Szakiskola
9400 Sopron